Kas mes esame

UAB LITECHNIKA jau septintus metus yra oficialus Bulgarijos koncerno ELMARK HOLDING atstovas Lietuvoje. Įmonė užsiima išskirtinės kokybės produktų pasiūla juridiniams ir fiziniams asmenims. Bendrovės tarpusavio santykiai su verslo partneriais, investuotojais, darbuotojais grindžiami pasitikėjimo, tarpusavio supratimo ir verslo etikos principais.

Santykiai su verslo partneriais, investuotojais, darbuotojais grindžiami principais.

Manome, kad pelnytai nepriekaištinga UAB „Litechnika“ reputacija yra vienas iš esminių bendrovės aktyvų. Klientų pasitikėjimas skatina vis ambicingesniems sprendimams. Mūsų tikslas teikti aukštos kokybės produktus savo Klientams.

UAB Litechnika šiandien orientuojasi į elektros dalių, įrankių tiekimą Lietuvoje, elektros instaliacijos darbus. Mes siekiame suprasti klientų poreikius, tiekti kokybiškas prekes bei aptarnavimą, dalintis technine patirtimi bei žiniomis. Dėmesys klientams, nuolatinis tobulėjimas, pagarba darbuotojams, deramas produktų gamintojų atstovavimas ir lojalumas – tai pamatinės mūsų vertybės.

Mes stengiamės pasiūlyti konkurencingas kainas, unikalius sprendimus, padėsiančius jums sutaupyti, bei greitą užsakymo įgyvendinimo laiką.


Mūsų istorija

get
Naujas-baseinas-statybos-konkursas-1
savivaldybe
Vilniaus_Minties_vaiku_globos_namai_2_300x147
ensto-placeholder-product3
64bc4a5972def3e6f0dbc7f090466ee3

Tęsdami naudotis svetaine, sutinkate naudoti slapukus. daugiau informacijos

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

Uždaryti